Konferencja „Świadkowie miłości - jak ewangelizować najbliższych”


Parafia / 11 maj 2026
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zorganizowała w sobotę 9 maja dzień skupienia w naszej parafii. Tematem spotkania było: „Świadkowie miłości – jak ewangelizować najbliższych”. Konferencje poprowadziła siostra Tomasza Potrzebowska CSC ( Ze zgromadzenia Sióstr Św. Katarzyny).
GALERIA ZDJĘĆ: