Diecezjalny Dzień Wspólnoty w ramach kongresu Eucharystycznego


Parafia / 3 czerwiec 2026
Biskup Toruński zaprasza do udziału w Diecezjalnym Dniu Wspólnoty w ramach Diecezjalnego Kongresu Eucharystycznego w dniu Patronki Diecezji, w sobotę 27 czerwca. Rozpoczęcie o godz. 10.00 w Seminarium, punktem kulminacyjnym będzie przejście do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Szczegółowy plan tego bogatego w treści wydarzenia znajdziemy w gablocie. Można zapisywać się w biurze parafialnym na wspólny wyjazd. Liczba miejsc jest ograniczona.